Starbucks вивчає питання виходу на ринок України - Кличко

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За його словами, він «зробить усе можливе для заходу американської мережі кав'ярень в Україну».

Американська мережа кав'ярень Starbucks вивчає питання виходу на український ринок.

Про це повідомив київський міський голова Віталій Кличко на виступі в Українському Домі у Давосі, передає «Інтерфакс-Україна».

За його словами, він «зробить усе можливе для заходу американської мережі кав'ярень в Україну».

Заклади Starbucks розташовані у 55 країнах світу.

Щороку в Давосі відбувається одна з найпрестижніших світових подій — Всесвітній економічний форум. На швейцарський гірськолижний курорт з’їжджаються представники  сотень країн світу — від молодих бізнесменів і громадських діячів до лідерів провідних держав.

Разом із Всесвітнім економічним форумом у Давосі відбуваються дві українські події, які, однак, прямого стосунку до форуму не мають і тривають поза його межами. Уже традиційно — «Український сніданок», який організовує фонд Віктора Пінчука. А також нова подія — «Український дім», на якому український бізнес презентуватиме свій потенціал для іноземних інвесторів.

Нагадаємо, 24 січня у швейцарському Давосі на Всесвітньому економічному форумі не обійшлося без традиційної провокації від російських ЗМІ, які завжди поінформовані про те, де можна зустріти українську делегацію. Журналістка із мікрофоном без розпізнавальних знаків вигукнула до президента України Петра Порошенка запитання: "Навіщо ви ухвалили закон про війну?". Порошенко відреагував на її вишиту сорочку і порадив "зняти вишиванку". Також він зазначив, що відповість на запитання, якщо воно пролунає українською. На що провокаторка зауважила, що президент України "прекрасно розуміє російську мову".

ВідеоПорошенко зустрівся із головою міжнародного валютного фонду Крістін Лагард у Давосі

Робочий курорт. На міжнародному економічному форумі у Давосі настав час важливих переговорів. Президент України Петро Порошенко зустрівся із головою міжнародного валютного фонду Крістін Лагард. Перемови обіцяли бути непростими з огляду на останню критику МВФ убік Києва.

Порошенко зустрівся із головою міжнародного валютного фонду Крістін Лагард у Давосі

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції