Тігіпко сплатить 15 тисяч доларів податку на розкіш

Дата публікації
Перегляди
2567
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Тігіпко сплатить 15 тисяч доларів податку на розкіш

Тігіпко готовий щомісяця сплачувати кругленьку суму за право жити в розкоші

"Соціальний" чиновник планує перетягнути від багатіїв до бідних 11 мільярдів гривень за рік.

Віце-прем'єр - міністр соціальної політики Сергій Тігіпко заявляє, що його податок на розкіш складе близько 15 тисяч доларів на рік.

Урядовець зазначив, що "якщо площа квартири становить 200 метрів, то людина вже може заплатити".

"Літраж автомобіля - починаючи з 3,4 літрів. І будинок площею з 400 метрів. Розмір податку буде досить помірним, там не буде якихось звірячих цифр", - додав він.

"За рахунок зростання економіки ми можемо додатково отримати до 14 мільярдів гривень в 2012 році. А для соціальних програм треба близько 25 мільярдів. Тобто десь 11 мільярдів треба забезпечити за допомогою нових законів щодо перерозподілу грошей від багатих людей до бідних", - уточнив Тігіпко.

При цьому відповідаючи на питання, скільки особисто він заплатить за новим податком, віце-прем'єр сказав: "За все, що ми нарахували, це буде близько 15 тисяч доларів на рік".

"Правда, є ризик, що автомобіль можуть зареєструвати на компанію і вивести з-під дії податку. Але ми готуємо наступний законопроект, який буде обкладати податком аналогічні автомобілі, оформлені на корпорації", - уточнив Тігіпко.

"Адже можна їздити на більш скромних автомобілях. А якщо хто собі дозволяє на дорогих, то у важкі для країни часи він може заплатити додатковий податок", - підсумував він.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2567
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація