Тігіпко занизив рівень бідності у 4 рази

Дата публікації
Перегляди
2180
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Тігіпко занизив рівень бідності у 4 рази

В Україні на 1 багатія припадає 40 бідняків / Фото: Прес-служба партії "Сильна Україна"

За версією Кабміну, в Україні кожен четвертий - бідняк.

За даними міністра соцполітики Сергія Тігіпка, рівень бідності в Україні складає 22-24%, тоді як ООН нещодавно заявила про 80%.

"Ми можемо сказати, що бідність у нас поступово падає, але якщо говорити відверто, то вона дуже близька до цифр десь постійно 22-24%", - повідомив він і додав, що соціальні ініціативи влади спрямовані, перш за все, на те, щоб допомогти сім'ям вибратися з бідності.

Нагадаємо, в кінці 2010 року Рахункова палата заявляла про підвищення рівня бідності в Україні в січні-вересні 2010 року на 0,4% до 26,4%, або 12,5 млн людей.

Як раніше повідомлялось, в Україні за різними оцінками (при повній відсутності офіційної інформації) на одну заможну людину припадає від 15 до 40 бідних.

Індекс співвідношення доходів 20% найбагатших громадян країни і 20% найбідніших її громадян є тим об'єктивним макроекономічним показником, що характеризує баланс економічних інтересів та рівень соціальної справедливості і є, по суті, мірилом цивілізованості суспільства.

У Португалії цей показник - 7,3 до 1, в Японії - 4 до 1. В Сполучених Штатах Америки - 9 до 1, у Мексиці - 14 до 1, Бразилія - 24 до 1, Гондурас - 38 до 1. В Україні ж за різними оцінками цей показник знаходиться в межах 40 до 1.

До речі, 10 до 1 вже вважається критичним. Саме співвідношення доходів визначає не лише рівень життя в країні, не лише перспективи розвитку країни, але і рівень політичної культури і рівень суспільної моралі.

За версією Кабміну, в Україні кожен четвертий - бідняк

За версією Кабміну, в Україні кожен четвертий - бідняк

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2180
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація