"Три чіткі посили". Порошенко дав обіцянки МВФ та Світовому банку

У Київ з'їхалися понад 70 топ-менеджерів іноземних центробанків, міністрів фінансів та їхніх заступників.

Україна надалі втілюватиме реформи, співпрацюватиме з Міжнародним валютним фондом і Світовим банком, а також відновлюватиме економіку.

Такі "три чіткі посили" висловив сьогодні, 4 червня під час зустрічі регіональних груп країн-членів МВФ та Світового банку в Києві президент України Петро Порошенко, передає "Інтерфакс-Україна".

"Три чітких посили я хотів би зробити. Перший – Україна і вся моя команда, в тому числі уряд і глава Національного банку України, залишаються віддані подальшим реформам. Наш основний пріоритет – боротьба з корупцією. Другий – це те, що Україна залишається відданою співпраці з МВФ і Світовим банком. Наш план реформ був побудований на підставі ваших порад і експертизи і, як бачите, сьогодні ми стабілізували ситуацію в економіці", – сказав глава держави.

Порошенко прогнозує зростання ВВП України за підсумками 2016 року на рівні 1,1%.

"Третій посил стосується спільного перетворення України. Ми розуміємо, що досягнутий результат не є достатнім. Важливо, щоб люди відчули позитивні зміни. Перехід від макроекономічної стабільності, якої ми вже досягли, до економічного зростання. Наше завдання абсолютно реалістичне – зростання ВВП в поточному році на рівні 1,1%, зниження інфляції в наступному році до 8%, як намічено НБУ ", – сказав президент.

Нагадаємо, Порошенко похвалив Гонтареву за відведення загрози банкрутства України.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: