Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Дніпрі тариф на опалення несподівано для споживачів знизили вдвічі

Жителі Дніпра платитимуть за тепло вдвічі менше, ніж у Києві та Харкові.

У Дніпрі вдвічі зменшили тарифи на тепло – у середньому із 34 грн за квадратний метр до 16. Платіжки із новими цифрами жителі мають отримати вже найближчими днями.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Ранок.

У мерії пояснюють, що це стало можливим після модернізації котелень, заміни обладнання, теплоізоляції мереж та масової установки приладів обліку. Тож тепер тариф у Дніпрі найнижчий в області та вдвічі менший, ніж у Києві чи Харкові, заявляють теплопостачальні підприємства.

"За рахунок модернізації довели до пуття, тому у нас вийшов такий тариф. Люди не платять за повітря", – наголосив директор КП "Теплоенерго" Андрій Клименко.

Нині мерія Дніпра готує пакет документів до Національної комісії, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, адже встановлені комісією тарифи вважають необґрунтованими.

"Якщо вже використовуються нові прилади і використовуються нові технології, то тариф у будь-якому разі є завищеним і він не може розраховуватися на прикладі старих радянських показників", – зазначив міський голова Дніпра Борис Філатов.

Відео У Дніпрі вдвічі зменшили тарифи на тепло

Залиште свій коментар

Вибір редакції