Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Литві розповіли про офшорні махінації кума Путіна

Кум російського президента використовував рахунки в литовському банку  

У Литві підтвердили причетність Сергія Ролдугіна, одного з друзів російського президента Володимира Путіна, до "офшорного" скандалу. Про це пише "Дождь" з посиланням на звіт The Organized Crime and Corruption Reporting Project (OCCRP).

Зазначається, що Ролдугін використовував рахунки у литовському банку Ukio Bankas для ведення бізнесу з офшорними компаніями.

При цьому, наголошується, що Ролдугін використовував у банку чотири рахунки для торгівлі акціями "Роснефти". Кошти на рахунки надходили від фіктивних компаній Dino Capital S.A., Starcourt Worldwide Ltd., Delco Networks S.A. и Kentway S.A.

Окрім того, згідно з даними проведеного розслідування, у 2010 році Ролдугін отримав 1,5 млн дол. за скасовані офшорні угоди. Гроші були перераховані  Sandalwood Continental та International Media Overseas.

Зазначається, що Ролдугін є хрещеним батьком доньки Путіна – Марії.

Нагадаємо, у Росії заявили, що проведуть розслідування про офшорні компанії російських громадян.

Раніше, офіційний представник російського олігарха Аркадія Ротенберга підтвердив, що його компанії видавали кредит офшору, пов'язаному із Сергієм Ролдугіним – близьким другом президента РФ Володимира Путіна.

Залиште свій коментар

Вибір редакції