У Мінекономіки назвали мінімальну та максимальну суму виплат допомоги з безробіття

Загальна тривалість виплати допомоги з безробіття не може перевищувати 360 календарних днів, а для осіб передпенсійного віку - 720 календарних днів.

Максимальний розмір допомоги з безробіття в Україні на сьогодні становить 8408 грн. Це дорівнює чотирьом прожитковим мінімумам для працездатних осіб.

Про це повідомляє Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства.

"Розмір допомоги з безробіття розраховується для кожної людини індивідуально. Він визначається залежно від страхового стажу людини і її заробітної плати. Допомога з безробіття виплачується залежно від тривалості безробіття у відсотках до визначеного розміру. Максимальний розмір допомоги з безробіття зараз становить 8408 грн (чотири прожиткові мінімуми для працездатних осіб)", - йдеться в повідомленні.

Водночас розмір мінімальної виплати допомоги з безробіття в Україні, яка виплачується застрахованим особам залежно від страхового стажу та заробітної плати, становить 1800 грн, а особам, виплати яким призначаються без урахування страхового стажу та заробітної плати - 1000 грн (на період дії карантину плюс 30 календарних днів після його закінчення).

"Загальна тривалість виплати допомоги з безробіття не може перевищувати 360 календарних днів, а для осіб передпенсійного віку - 720 календарних днів", - додали в міністерстві.

Раніше повідомлялося, що Комітет з питань бюджету виділив додатково три мільярди гривень на допомогу з безробіття. 

Відео Карантинне безробіття: сотні тисяч українців опинилися без роботи

Карантинні обмеження поступово слабшають. В цілому це може врятувати економіку, хоча значної шкоди вже завдано, а саме по людях. Адже після карантину більша кількість українців залишилася просто без роботи. Повні випуски дивіться на 1+1 video

Карантинне безробіття: сотні тисяч українців опинилися без роботи

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів