У Міністерстві економіки прокоментували протести ФОПів у столиці

У Міністерстві економіки прокоментували протести ФОПів у столиці

Фото: УНІАН

Підприємців на акцію "SaveФОП" зібралося кілька тисяч.

У Києві в урядовому кварталі 15 грудня почався мітинг ФОПів. Підприємців на акцію "SaveФОП" зібралося кілька тисяч. Міжж ними і правоохоронцми почалися зіткнення. 

Міністр економіки Ігор Петрашко в ефірі "Сніданку з 1+1" прокоментував ситуацію із протестом ФОПів у столиці.

"В Україні ФОПи стали великою частиною економіки. Ми з розумінням ставимося до підприємців, проводимо з ними консультацію. Міністерство економіки активно бере участь у розробці змін щодо відтермінування обов'язкового застосування реєстраторів розрахункових операцій (РРО) платниками єдиного податку, які були ухвалені. Адже від 1 січня мали вступити в дію багато жорстких обмежень. Наразі більшість з них перенесли у часі на рік, окрім ризикових груп товарів", - каже очільник міністерства. 

Він наголосив, що скасувати локдаун, що також вимагають люди, не вдасться. За словами міністра, вони ведуть діалог та зустрічі із представниками асоціацій, які представляють ФОПів. 

Міністр економіки Ігор Петрашко прокоментував ситуацію із протестом ФОПів у столиці

Міністр економіки Ігор Петрашко прокоментував ситуацію із протестом ФОПів у столиці

"Програми підтримки, які робить уряд, в першу чергу орієнтовані на ФОПів. Наприклад, програма щодо кредитування бізнесу, яка запрацювала і буде подовжена, і грошова допомога у розмірі вісім тисяч. За два дні зареєструвалося понад 120 тисяч осіб. Це все в основному ФОПи", - каже Ігор Петрашко.

Як повідомлялося, 7 грудня президент Володимир Зеленський підписав закон щодо відтермінування обов'язкового застосування реєстраторів розрахункових операцій (РРО) платниками єдиного податку, який Верховна Рада ухвалила 1 грудня. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація