У МВФ назвали три ключові питання для надання Україні наступного траншу

Серед них э пенсійна реформа.

Для отримання п'ятого траншу від Міжнародного валютного фонду Україна має затвердити пенсійну реформу, прискорити приватизацію і показати реальні результати у боротьбі з корупцією.

Про це на брифінгу у Вашингтоні заявив директор із комунікацій МВФ Джеррі Райс, передає УНІАН.

"Ключові питання - пенсійна реформа, кроки щодо прискорення приватизації, конкретні результати в боротьбі з корупцією, вони стануть ключем для того, щоб програма продовжилася", - сказав він.

За словами представника МВФ, важливою умовою продовження програми також стане прихильність енергетичної та фіскальної політики України цільовим показникам, передбаченим програмою МВФ.

Раніше повідомлялося, що земельна реформа не є умовою отримання Україною найближчого траншу кредиту. "Земельна реформа є важливою складовою програми, але існує необхідність її доопрацювати, досягти консенсусу з ключових і подальших кроків", - сказав заступник керівника департаменту комунікацій Міжнародного валютного фонду Вільям Мюррей. Він зауважив, що реформа, котра передбачає запуск в Україні ринку сільськогосподарських земель, відкладається на пізніший термін, але в межах поточного ж року. 

На початку 2015-го року Рада директорів МВФ схвалила надання Україні 17,5 мільярдів доларів у рамках нової програми розширеного фінансування (Extended Fund Facility, EFF). Україна вже отримала більше половини цієї суми. Нові транші кредиту можливі будуть за умови виконання Києвом реформ. 

ВідеоУкраїна зможе отримати транш від МВФ і без земельної реформи

Залиште свій коментар