Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У НАБУ попередили: введення е-декларування до кінця року малоймовірне

Ситник каже, що систему важко буде запровадити до кінця року.

До кінця цього року буде важко буде втілити введення системи електронного декларування доходів чиновників, заявляє директор НАБУ Артем Ситник.

Про це він сказав під час презентації прототипу веб-порталу з держреєстром майнових декларацій чиновників, передає Громадське.

"Думаю, введення системи е-декларування до кінця цього року буде важко зробити. Я пропоную поділитись досвідом з НАЗК – ми можемо поділитися своїм досвідом для перевірки декларації", - зазначив він.

Водночас перший заступник міністра юстиції Наталія Севостьянова зазначила, що ця система може запрацювати вже в поточному році.

"Ми розуміємо, що на сайті продукт готовий до запуску. Але для того, щоб почати працювати з новою системою, спочатку треба мати приміщення для НАЗК, якісно працювати над персоналом НАЗК, потрібно провести конкурс. Сподіваюсь, в цьому році система запрацює", – сказала вона.

Заступник глави Адміністрації президента Олександр Данилюк підкреслив, що на сьогодні головне – запустити систему електронного декларування.

"В цьому місяці буде запущена система е-декларування. Цього року ми будемо подавати декларації в електронному вигляді", – наголосив він.

Міністр юстиції Павло Петренко додав, що система електронного декларування – це дієвий контроль за чиновниками, який дозволить кожному платнику податків знати, на що витрачаються державні кошти.

Як відомо, ця система передбачає декларування всіх активів чиновників, у тому числі цінностей і готівкових коштів. Оцінювання активів має стати ґрунтом для визначення можливого незаконного збагачення і початком процесу перевірок.

Відео Верховна Рада ухвалила законопроект про електронне декларування

Сьогодні, 15 березня, народні депутати  під час засідання Верховної Ради підтримали законопроект про електронне декларування.

Залиште свій коментар

Вибір редакції