У Нацкомісії підрахували, наскільки в Україні здорожчає опалення

У Нацкомісії підрахували, наскільки в Україні здорожчає опалення

Причиною зростання цін стало здорожчання газу.

В Україні в середньому на 17,1% зросте вартість централізованого опалення для населення. Середня вартість послуги централізованого опалення (зокрема, для двокімнатної квартири) збільшиться від 975 до 1136 грн і таким чином зросте на 161 грн.

Про це повідомили в Національній комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), передає УНІАН.

"За попередніми розрахунками НКРЕКП, зробленим з урахуванням вимог чинного законодавства, для ліцензіатів комісії тарифи на теплову енергію для потреб населення збільшаться в середньому на 17,1%", - ідеться в повідомленні Нацкомісії.

Зростання цін на опалення викликано підвищенням вартості газу для населення від 1 листопада на 23,4% - до 8550 грн за тисячу кубометрів. Відповідно зросли цін і для підприємств, які виробляють тепло та подають його до осель.

Комунальне підприємство "Київтеплоенерго" (обслуговує більшу частину столиці) пропонує від 1 грудня 2018 року підвищити тариф на виробництво на своїх ТЕЦ теплової енергії для потреб населення на 32% - до 1038,8 гривні за 1 Гкал.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів