Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні планують підвищити тарифи на теплопостачання для споживачів шести ТКЕ

Нові ціни мають затвердити 27 листопада.

Завтра, 27 листопада, Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), розгляне питання про підвищення тарифів на тепло для населення для шести виробників теплоенергії (ТКЕ) на 15,9-19,8%. Зростання тарифів на тепло викликане підвищенням на 23,5% вартості газу від 1 листопада.

У вівторок НКРЕКП має затвердити нові тарифи і зростанням одноставочного тарифу на тепло у рамках зазначеного вище діапазону для КП "Вінницяміськтеплоенерго", КП "Міськтепловодоенерго" міста Кам'янець-Подільський, ТОВ "Рівнетеплоенерго", ДКП "Хмельницьктеплокомуненерго", КПТМ "Черкаситеплокомуненерго" та ПрАТ "Черкаське хімволокно". Про це пише "Інтерфакс-Україна".

Тариф на теплоенергію, вироблену цими підприємствами для потреб бюджетних установ, може бути знижено на 10,9-17,7%, інших категорій - на 11,5-17,5% (крім "Черкаського хімволокна", де заплановано їхнє зростання на 6,3-6,4%).

Ціни для потреб релігійних організацій, згідно з проектом постанови НКРЕКП, значно зростуть - від 63,5% до 91,6%.

Нагадаємо, 23 листопада Нацкомісія схвалила і постановила опублікувати для громадського обговорення проекти щодо встановлення нових тарифів ще для 20 виробників теплової енергії, тарифоутворення яких залишається в її повноваженні.

ВідеоВ Україні газ подорожчав на 23,5%

1000 кубів населенню відпускатимуть по 8550 гривень. За прогнозами, централізоване опалення при цьому зросте у ціні на 16%. Вирівнювання ціни газу для населення й промисловості - одна з головних умов відновлення співпраці з МВФ. Тому нинішнє подорожчання не останнє. 

В Україні газ подорожчав на 23,5%

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції