Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Колишній менеджер компанії Ахметова перейшов працювати до "Нафтогазу"

Фаворов до цього був директором і керівним партнером компанії "Енергетичні ресурси України".

У "Нафтогазі України" з'явиться новий керівник напрямку діяльності компанії. Андрій Фаворов, який до цього був директором і керівним партнером компанії "Енергетичні ресурси України", стане керівником інтегрованого газового бізнесу НАК. Він опікуватиметься питаннями видобутку газу, оптової торгівлі та роздрібного продажу газу.

Про це повідомляє прес-служба "Нафтогазу".

"Нафтогаз" прокладає фарватер змін у нашій країні. Це складне завдання, але працюючи у "Нафтогазі", можна зробити багато, щоб змінити ситуацію в Україні на краще. Саме тому я з радістю прийняв пропозицію увійти до команди "Нафтогазу", — сказав Фаворов.

Задля уникнення конфлікту інтересів він продає свою частку в компанії ЕРУ решті партнерів та вже склав повноваження з управління підприємством.

"Нафтогаз" має бути не лише найбільшим платником податків в Україні, але і клієнтоорієнтованою компанією, яка пропонує якісні продукти та послуги споживачам. Ми вирішили посилити свою команду фахівцем, який має досвід успішної роботи в приватному бізнесі", - зазначив голова правління НАК Андрій Коболєв.

Андрій Фаворов має американську вищу освіту - 2005 року він отримав ступінь магістра з управління бізнесом в Georgetown University (Вашингтон). Працював на керівних позиціях в AES Corporation (Казахстан), Contour Global (Київ), був комерційний директором енергохолдингу ДТЕК (належить мільярдеру Рінату Ахметову). Після того був директором і керівним партнером компанії "Енергетичні ресурси України".

ВідеоНаглядова рада "Нафтогазу" преміювала своїх працівників на півмільярда гривень

Чиновники розпорядилися винагородити себе за виграш у Стокгольмському арбітражі. Виплату оцінили в 1% від суми виграшу, а це - 46 мільйонів 300 тисяч доларів США. Податків пообіцяли заплатити на 9 мільйонів. Решту - розділити між 41 особою, причетною до перемоги над "Газпромом". 

Наглядова рада "Нафтогазу" преміювала своїх працівників на півмільярда гривень

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції