У США джекпот у лотерею сягнув рекордних 1,5 мільярда доларів

Працівники ресторану через неуважність відсвяткували "виграш" у 900 мільйонів.

Джекпот американської лотереї Powerball становить рекордні 1,5 млрд доларів. Такої величезної суми в історії виграшів ще не було. Розіграш відбудеться сьогодні ввечері за місцевим часом.

Після вирахування податків потенційний переможець отримає 930 мільйонів, якщо забажає отримати виграш одразу. Якщо ж погодиться на виплати протягом 29 років, то податки будуть не такими великими. Крім того, на остаток суми нараховуватимуть 5% річних. Про це йдеться на сайті лотереї. Білет коштує 2 долари.

Аби "зірвати" джекпот, потрібно вгадати п'ять чисел від 1 до 69, а також шосту спеціальну червону кульку (числа від 1 до 26).

Експерти оцінюють шанси виграти джекпот як 1 до 292 мільйонів.  Дослідник у сфері статистики Джордж Левенштейн зі США стверджує, що навіть після купівлі 100 лотерейних білетів людина має втричі більше шансів отримати удар блискавкою чи в 200 разів більше шансів загинути в автомобільній аварії, ніж виграти джекпот. Про це пише видання Patch.com.

Джекпот попереднього розіграшу становив 900 млн доларів. Працівники ресторану Grissini's  в містечку Інглвуд Кліффс штату Нью Джерсі навіть святкували "перемогу". В Інтернет виклали відео з камер спостереження, як вони неймовірно радіють джекпоту. Потім з'ясувалося, що білет був на попередній розіграш – розчаруванню не було меж.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: