У жовтні ПриватБанк відкриє сім нових відділень

З початку 2016 року ПриватБанк відкрив 29 нових відділень.

У жовтні ПриватБанк відкриє сім своїх нових відділень сучасного формату, в яких клієнти зможуть не тільки отримати будь-яку банківську послугу, але й навчитися користуватися електронним банкінгом, іншими сучасними цифровими сервісами. Як повідомила прес-служба банку, найближчим часом нові відділення ПриватБанку з'являться в Києві, Тернополі, Харкові та Жмеринці.

"ПриватБанк перший і поки що єдиний український банк, який обслуговує своїх клієнтів, не ховаючись за монітори комп'ютерів. Сьогодні відділення нашого банку – це сучасні воркшопи, де клієнти в першу чергу можуть навчитися найсучаснішим технологіям та отримати консультації спеціалістів, – говорить Генеральний Заступник Голови Правління ПриватБанку Юрій Пікуш. – Ми продовжуємо розвиток мережі банківського обслуговування в Україні, відкриваючи нові відділення і змінюючи розташування існуючих, щоб вони були ще ближчими до наших клієнтів".

З початку 2016 року ПриватБанк відкрив 29 нових відділень: у Сумах, Вінниці, Полтаві, Білій Церкві, Маріуполі, Житомирі та інших містах по всій Україні. Два нових відділення банку запрацювали й у прифронтовій зоні АТО: у Волновасі та Авдіївці. Також з початку року понад 70 відділень банку змінили своє місцерозташування на більш зручне для клієнтів, причому нове місце роботи відділення вибиралося з урахуванням побажань його клієнтів. До кінця 2016 року найбільший український банк має намір відкрити близько 20 нових точок обслуговування.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: