Українці дізналися розміри своїх пенсій у 2016 році

З 1 січня відбудеться чимало змін у царині пенсійного забезпечення громадян.

Уряд проанонсував збільшення соціальних виплат у наступному році та фіксовану максимальну пенсію для всіх категорій громадян. Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Згідно з наведеними даними, у 2016 р. зросте мінімальна зарплата. Якщо зараз це 1370 грн, то в грудні наступного року вона становитиме 1550 гривень.

Мінімальна пенсія збільшиться з 1074 грн до 1208 гривень.

Для тих, чия пенсія підпадає під 15-відсоткове оподаткування, є добра новина. Якщо раніше податок брали з пенсії, більшої за 3650 грн, то тепер поріг піднімається. Податок братимуть із пенсій, починаючи з 4134 гривень.

ВідеоУряд анонсував збільшення соціальних виплат в 2016 році

Громадяни, які вийдуть на пенсію 2016 року, можуть претендувати лише на максимально фіксовану пенсію в 10740 гривень. Спецпенсій більше не призначатимуть.

"Немає призначень пенсій окремо для нардепів, окремо для міністрів, окремо для суддів, прокурорів. У нас всі пенсії рахуються по єдиному закону. І згідно цього закону – максимальний розмір пенсії не може перевищувати 10740 гривень", - заявив міністр соціальної політики Павло Розенко.

Раніше Розенко розповів, що Пенсійному фонду можуть не додати 100 мільярдів. Окрім цього, за словами урядовця, в бюджеті немає коштів на відшкодування підприємствам виплат мобілізованим.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: