Українці можуть без проблем купити європейський паспорт за 7 тисяч євро

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Українці можуть без проблем купити європейський паспорт за 7 тисяч євро

Фальшиві довідки роблять після авансу в 200 євро.

Громадянином Угорщини можна стати, скориставшись послугами посередників через Інтернет.

Кожен українець може отримати паспорт іншої країни і для цього не обов'язково бути мешканцем Закарпаття, де цілком офіційно можна вибирати між угорським, словацьким, румунським та чеським документами. Для цього достатньо довести, що ви або ваші пращури були громадянами Угорщини до 1920 року або у 1938-1945 роках (коли Закарпаття належало Угорщині), пишуть "Вести".

Читайте також: Українцям хочуть дозволити подвійне громадянство

Угорський паспорт можна одержати законним шляхом за два-три місяці. Як повідомляє Мін'юст країни, таким правом за останні 2,5 роки вже скористалися 50 тисяч українців. Однак, за гроші стати європейцем може кожен українець.

Так, якщо "забити" в пошуковику фразу "угорське громадянство", з'являється ряд пропозицій і при цьому всі вони від турфірм. На їхніх сайтах вказана ціна за послуги - 5-10 тисяч євро.

Газета "Вести" провела експеримент і залишила заявку на одному з таких сайтів. Через дві години стало відомо, що ціна за громадянство становить 7 тис. євро. При цьому потрібно надати ксерокопії внутрішнього і закордонних паспортів, свідоцтва про народження отримувача паспорта і батьків та свідоцтво про шлюб.

Варто зазначити, що менеджери турфірм беруться зробити угорське громадянство навіть жителям Луганська. Так, на уточнення, що батьки народилися в Луганську і з Угорщиною ніколи не були пов'язані, представник турфірми зазначив: "Це мої проблеми - довести, що ваші родичі жили на території Угорщини в 1848 році, наприклад. Або ж - що їх вивезли в Сибір після 1945 року. Другий варіант ще кращий, бо таких угорці люблять. Але і буде коштувати дорожче".

Починати збирати для замовника фальшиві довідки в турфірмі обіцяють після того, як отримають копії документів і аванс в 200 євро. Після того, як документи будуть готові, замовник і виконавець повинні будуть зустрітися в Ужгороді і разом поїхати в Угорщину (візу посередник обіцяє зробити за годину).

Читайте також: Кіпр подарує громадянство за втрачені банківські вклади

В найближчій угорській сільраді необхідно подати документи на громадянство. "Там все домовлено, - каже представник фірми Микола. - Тільки треба буде додатково заплатити 250 євро". Як тільки документи приймуть, менеджер бере половину суми (3,5 тис. євро), а другу частину він забирає перед врученням нового паспорта, сертифіката про громадянство і прийняття замовником присяги угорською.

При цьому незнання угорської мови виявилося не проблемою - замовнику видають написаний транскрипцією текст. За словами посередників, присягу одночасно приймають близько десятка людей, тому каверзи ніхто не помітить. У той же час деякі посередники пропонують своїм клієнтам допомогу у вивченні п'ятдесяти слів.

Після присяги здобувача паспорту перевіряють на лояльність і законослухняність, а після дають дозвіл на проживання на п'ять років. Цей документ дозволяє їздити за кордон без візи і користуватися всіма правами громадянина ЄС.

Наступна публікація