Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українці ще більше економлять гроші та не роблять великих покупок – дослідження

Індекс споживчих настроїв знизився на 3,4 пункта.

У січні 2017-го індекс споживчих настроїв в Україні становив 53,7 пункта. Це на 3,4 менше, ніж було в грудні. А це означає те, що українці почали ще більше економити гроші та не витрачати їх на зайві покупки та розваги.

"Найсуттєвіших змін зазнали індекси доцільності великих покупок та поточного становища. Індекс поточного становища зменшився на 5,4 пункта і сягнув позначки 48. Індекс поточного особистого матеріального становища склав 40,2, що на 3,1 нижче. Індекс доцільності великих покупок зменшився на 7,8 та встановився на позначці 55,7", - ідеться в результатах дослідження GfK Ukraine.

Водночас українці сподіваються на зменшення безробіття в країні, але переконані в здорожчанні долара та знеціненні гривні.

"У січні поліпшилися очікування українців щодо ситуації з безробіттям: індекс очікуваної динаміки безробіття встановився на позначці 141,8, що менше за показник грудня на 3,4 пункта. Індекс інфляційних очікувань склав 189,6, що на 3,3 пункта вище, ніж у грудні. Очікування українців щодо курсу гривні впродовж найближчих трьох місяців погіршилися: індекс девальваційних очікувань збільшився на 5,2 пункта ─ до значення 163,7", – коментують аналітики GfK Ukraine.

Тим часом в Україні невпинно зростають ціни на продукти.

Залиште свій коментар

Вибір редакції