В НБУ розповіли, на що витратять перший транш від МВФ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Україна може отримати до 3,5 млрд доларів 2020-го року.

Голова Національного банку Яків Смолій заявив, що перший транш коштів від МВФ планують витратити на покриття дефіциту державного бюджету. Позику Україна може отримати вже наприкінці травня - на початку червня.

Про це він розповів в коментарі BBC Україна 14 травня.

До кінця року від МВФ Україна може отримати до 3,5 млрд доларів. Загальна сума програми, яка розрахована півтора року, - близько 5 млрд доларів.

Окрім цього, за його словами, співпраця з фондом "відкриває двері для отримання додаткового фінансування від Світового банку, Європейської комісії та урядів Канади та Японії".

"Якщо це скласти разом, то може бути близько 6-6,5 млрд доларів", - каже голова НБУ.

Раніше комісар ЄС з питань сусідства та розширення Олівер Варгеї завив, що Україна виконала усі умови для виділення макрофінансової допомоги Європейського Союзу і щойно Міжнародний валютний фонд схвалить подальшу співпрацю з Києвом, ЄС виділить транш розміром 500 мільйонів євро.

Відео Україна - досить сильна країна, аби відмовитися від послуг МВФ - Саакашвілі

"Подивіться, скільки МВФ нам грошей дає. Він дає нам грошей рівно стільки, щоб ми просто розраховувалися за зовнішні борги. І ми через це змушені постійно ходити на поклон. Я думаю, що Україна сильна потенційно, щоб від цього відмовитися" - Саакашвілі у "Право на владу".  

Україна - досить сильна країна, аби відмовитися від послуг МВФ - Саакашвілі

Залиште свій коментар

Вибір редакції