Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вартість біткоїна перевалила за 13 тисяч доларів

Вартість одного біткоїна зросте до 50 тисяч доларів протягом 10 років.

Вартість найпопулярнішої кріптовалюти біткоїна перевалила за позначку в 13 тисяч доларів.

Про це свідчать дані біржі Bitfinex.

Позначку в 12 тисяч доларів криптовалюта взяла напередодні, 5 грудня. Менш ніж за 24 години вартість біткоїна зросла більш ніж на тисячу доларів.

20 жовтня біткоїн пробив позначку в шість тисяч доларів, 2 листопада курс криптовалюти досяг рівня семи тисяч доларів. Надалі, 19, 26 і 29 листопада, криптовалюта послідовно встановила рекорди вартості, перевищивши спочатку позначку у вісім тисяч доларів, потім дев'ять тисяч і, нарешті, 11 тисяч.

ВідеоБіткоїн по-венесуельськи. Влада країни створить власну криптовалюту "Петро"

25 жовтня засновник інвесткомпанії Standpoint Research Ронні Моас спрогнозував, що вартість одного біткоїна зросте до 50 тисяч доларів протягом 10 років. Як пояснив Моас, ситуація з попитом і пропозицією криптовалюти може виявитися такою, що 200 мільйонів чоловік по всьому світу будуть намагатися купити кілька мільйонів біткоїнів (емісія кріптовалюти обмежена 21 мільйоном одиниць), це призведе до дефіциту і, як наслідок, зростання курсу.

Нагадаємо, що президент Венесуели Ніколас Мадуро оголосив про створення венесуельської криптовалюти Petro.

"Я вивчав цю тему і хочу оголосити, що Венесуела створить криптовалюту Petro. Вона буде забезпечуватися запасами природних ресурсів, нафти, золота і алмазів", - зазначив Мадуро.

Він вважає, що криптовалюта допоможе Венесуелі пробити "блокаду" американських санкцій і подолати наслідки соціально-економічної кризи.

Залиште свій коментар

Вибір редакції