Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
США ввели санкції проти Венесуели

Санкції не стосуються американського підрозділу PDVSA.

Президент США Дональд Трамп підписав указ про введення фінансових санкцій проти Венесуели.

Про це повідомляє Reuters.

Заборонені угоди з новими борговими зобов'язаннями та цінними паперами, які випускає уряд Венесуели і державна нафтокомпанія PDVSA.

Фотогалерея Криваві вибори у Венесуелі: група поліцейських постраждала внаслідок вибуху у Каракасі (10 фото)

Також заборонено проводити операції з деякою кількістю вже випущених боргових зобов'язань держсектора Венесуели, а також з дивідендами, які виплачує влада країни. Але санкції не стосуються американського підрозділу PDVSA — фірми Citgo, а також комерційних операцій, пов'язаних з торгівлею товарами та імпортом та експортом нафти.

ВідеоУ Венесуелі посилились протести в день виборів членів Конституційної асамблеї, є загиблі

Метою санкцій є тиск на президента Венесуели Ніколаса Мадуро.

Нагадаємо, у Венесуелі президент-соціаліст Ніколас Мадуро назвав суперечливі вибори конституційної асамблеї "перемогою революції" і успіхом власного табору. У той же час Мадуро вказав на необхідність відновлення "порядку" в країні, до чого відноситься, зокрема, позбавлення депутатської недоторканності членів парламенту, який контролює опозиція. Новий орган повинен замінити собою парламент і займатися розробкою нової конституції.

У той же час опозиція, яка з квітня цього року проводить численні масові акції протесту проти уряду соціалістів, заявила, що не визнає це голосування і його результати як такі.

Зауважимо, що у Венесуелі день виборів завершився смертю 15 осіб.

Залиште свій коментар

Вибір редакції