Вартість газу і комуналки цьогоріч може зрости на чверть

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Так вважають у Національному банку України.

Національний банк очікує зростання на 25% цін на газ і житлово-комунальні послуги в 2018 році. Про це заявив заступник голови НБУ Дмитро Сологуб, передають Українські Новини.

"Наш прогноз не змінився. Ми очікуємо, що зростання цін на газ в цьому році буде на рівні 25%", - сказав він.

ВідеоУкраїнці платять за комунальні послуги найменше серед європейців

Попри постійне підвищення тарифів на комунальні послуги, українці досі платять за комунальні значно менше, ніж решта європейців. Такі дані нового дослідження Євростату. Яку частину місячного доходу витрачають на комірне українці і хто платить за комуналку найбільше в Європі – дивіться у «Сніданку».

Українці платять за комунальні послуги найменше серед європейців

Вплив цього підвищення на інфляцію, зі слів Сологуба, становитиме близько 0,5%. При цьому Сологуб додав, що в наступному році НБУ закладає підвищення цін на газ і житлово-комунальні послуги на рівні 15%.

Як повідомлялося, у серпні прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що в Україні назріло питання про підвищення цін на газ, бо цього потребує економіка та вимагають міжнародні кредитори. "Питання про підвищення цін на газ дуже непросте. Ви знаєте, що є зобов'язання про те, що ціни на газ будуть зростати в умовах підвищення світових цін на газ. Я вже рік цю ситуацію стримую, однак зараз стоїть питання про чергове підвищення", - пояснив глава Кабміну.

Фотогалерея Довірливі кияни масово "ведуться" на фейкові комунальні платіжки (6 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції