Янукович запевнив, що іноземні інвестиції Україна не привласнить

Дата публікації
Перегляди
1676
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Янукович запевнив, що іноземні інвестиції Україна не привласнить

Янукович в Йорданії запевнив, що іноземні інвестиції в Україні не націоналізуються / Фото: Офіційний сайт Президента України

Янукович уточнив, що в разі припинення інвестиційної діяльності іноземному інвестору гарантується повернення його інвестицій.

Іноземні інвестиції в Україні не підлягають націоналізації, запевнив президент Віктор Янукович на українсько-йорданському бізнес-форумі в Аммані.

"На території України до іноземних інвесторів застосовується національний режим інвестиційної діяльності. Іноземні інвестиції в Україні не підлягають націоналізації", - наголосив президент.

Янукович уточнив, що в разі припинення інвестиційної діяльності іноземному інвестору гарантується повернення його інвестицій в натуральній формі або у валюті інвестування без сплати мита.

Він також повідомив, що за останні 10 років товарообіг між Україною та Йорданією збільшився в 20 разів і в 2008 році склав більше 1 млрд. дол. У той же час Янукович з жалем зазначив, що обсяг взаємних інвестицій "ледве перевищив 3 млн дол".

Говорячи про перспективи взаємного співробітництва, президент зауважив, що Україна з великим інтересом ставиться до намірів йорданської сторони модернізувати власне металургійне виробництво. Крім того, він вважає, що Україна може побудувати зерновий термінал в йорданському порту Акаба.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1676
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація