За рік кількість валютних обмінників в Україні зросла на 70%

В країні діє майже дві тисячі небанківських обмінних пунктів.

Станом на початок 2016 року в Україні працюють 1988 небанківських валютних обмінників (на 70% більше, ніж рік тому), що належать 17 фінустановам-мережам.

"29 грудня Національний банк прийняв низку постанов, якими, зокрема, встановлено нові вимоги щодо розміру власного капіталу небанківської фінансової установи та розкриття інформації про структуру її власності. Для НФУ, які одержали генеральні ліцензії до вступу в силу нових постанов, установлено перехідний період до 1 липня 2016 року щодо нових вимог до власного капіталу та захищеності приміщень. На момент вступу в силу постанов, на розгляді в Національному банку перебували пакети документів на отримання генеральної ліцензії на здійснення валютно-обмінних операцій 9 небанківських фінансових установ. Надані пакети не відповідають новим вимогам, проте  Національний банк вирішив не відмовляти у наданні ліцензій, а дати установам термін до 1 березня 2016 року на доопрацювання", – уточнили в НБУ.

Тим часом долар у вільному продажу в обмінниках сьогодні, як і вчора, коштує близько 26 гривень, євро – 28. В офіційних курсах НБУ та на торгах на міжбанку основна валюта на дві гривні дешевша.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: