Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зарплата міністра. Полторак показав дохід за березень

Зарплата Полторака за березень збільшилася на десять тисяч гривень, порівняно із лютим

Міністр оборони Степан Полторак надав журналістам інформацію про розмір своєї заробітної плати за минулий місяць. Відповідну інформацію повідомили у відповідь на запит "Українських новин" пише "УП".

Зокрема, минулого місяця міністр заробив трохи більше 29 тисяч гривень. Так, місячний оклад Полторака за березень склав 6 109 гривень, ще 160 гривень – надбавка за військове звання "генерал армії".

При цьому 22 760 гривень міністр отримав надбавок і доплат, які встановлені нормативно-правовими актами Кабміну.

За лютий Полторак отримав майже на 10 тисяч гривень меншу зарплату – 20 670 гривень. При цьому, міністр оборони задекларував за минулий рік дохід в розмірі 357 176 гривень доходів. Як зазначає видання, дружина Полторака у 2015 році заробила 499 143 гривні в 2015 році.

Нагадаємо, багато міністерств у оновленому Кабміні очолили нові люди. ТСН.ua дізнався цікаві факти та чутки навколо біографій та минулого нових держслужбовців, які склали присягу разом із прем'єр-міністром. 

Кар'єра нового першого віце-прем'єра Степана Кубіва рясніє різноманітними фактами. Зокрема,  під час масових антиурядових протестів 2013-2014 років майбутній урядовець був комендантом Будинку профспілок у Києві.

Політичну династію продовжує Іванна Климпуш-Цинцадзе, яка зайняла посаду віце-прем'єр-міністра з питань Євроінтеграції. Донька українського політика та дипломата Ореста Климпуша почала кар'єру як логопед у дитячій поліклініці. Однак згодом пішла по стопах батька.

Залиште свій коментар

Вибір редакції