Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зеленський жартував про високі тарифи і Роттердам+ - представник президента в Уряді

За словами Андрія Геруса, влада має сприяти збільшенню доходу населення.

Представник президента в Кабінеті міністрів України Андрій Герус заявив, що Володимир Зеленський не давав під час своєї передвиборчої кампанії обіцянок щодо зниження тарифів.

Про це він заявив в ефірі BIHUS.info.

"Зеленський жартував про високі тарифи. Зеленський жартував про Роттердам+, що це несправедлива, корупційна формула. І я теж так думаю. Але прямих обіцянок (щодо зниження тарифів - Ред.) він не давав. Звичайно, що люди десь там у напівнатяках хочуть бачити те, що вони хочуть бачити. Нам потрібно розуміти і пам'ятати про те, що це для людей є проблемою, що вони хочуть зниження тарифів", - сказав чиновник.

За його словами, проблема високих тарифів буде знята з порядку денного людей, якщо зростатимуть доходи. "Якщо поставити питання про те, за що ви виступаєте: "за зниження тарифів чи підвищення зарплат і пенсій?" Я думаю, що другий варіант міг би перемогти. Це теж одна із стратегій - будувати економіку так, щоб вона розвивалась, щоб доходи людей зростали і тоді питання тарифів буде просто втрачати свою актуальність", - констатував Герус.

Нагадаємо, Кабінет міністрів зобов'яже НАК "Нафтогаз" знизити ціни на газ у червні до 8 грн за кубометр, у липні – до 7,7 грн. "Вони (Нафтогаз - Ред.) накрутили ціни до 8 800 гривень у деяких регіонах України. Ми говорили про це вже не раз. Газ повинен коштувати в червні близько 8000, в липні 7700. Це коридор, який відповідає ринковій ціні", - зазначив Гройсман. 

ВідеоСергій Шефір розповів, як кварталівці допомагають Зеленському вирішувати державні справи

Сергій Шефір розповів про свої обов’язки на посту першого помічника Володимира Зеленського. Більше того – чоловіки навіть займаються спортом в одній залі. Зараз у Кварталі знову вибори. Сергій Шефір поділився, хто замінить Володимира Зеленського в ролі фронтмена гумористичного шоу. Секрети з Адміністрації Президента Катерина Осадча дізналася на ювілеї Одеської кіностудії.

Сергій Шефір розповів, як кварталівці допомагають Зеленському вирішувати державні справи

Залиште свій коментар

Вибір редакції