Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Журналісти виявили незадеклароване авто у Корчак

Журналісти виявили незадеклароване авто у Корчак

За словами чиновниці, Skoda Octavia A7 належить її свекрусі. 

Голова Національного агентства з питань запобігання корупції Наталія Корчак не внесла до своєї декларації авто, придбане за власні кошти.

Про це повідомляється в розслідуванні програми "Наші гроші з Денисом Бігусом".

Чиновниця, котра не має у власності приватного автомобіля, наприкінці 2016 року придбала паркомісце в одній з київських новобудов. Її свекруха, Надія Тімер-Булатова, що не має документів на керування транспортним засобом, купила нову Skoda Octavia A7, стверджують журналісти.

Сама Корчак та її чоловік Юрій Тімер-Булатов зауважили, що нову машину купили "спільними зусиллями". При цьому у декларації жодним чином не вказано факт володіння транспортним засобом. Попри те, що автівку було зареєстровано на ім'я Надії Тімер-Булатової, як виявили журналісти, нею безпосередньо користується чоловік очільниці НАЗК.

За словами Андрія Савіна, юриста Центру протидії корупції, "навіть якщо цей транспортний засіб був придбаний за гроші суб'єкта декларування, або право власності оформлено на третю особу, то, звісно, він має бути задекларований і внесений до деклараціх. Якщо, знову ж таки, його вартість перевищує 250 прожиткових мінімум для працездатних осіб, то у випадку недекларування цього транспортного засобу може бути кримінальна відповідальність".

У декларації має бути вказано транспортний засіб навіть за фактом його постійного використання, каже він.

"Якщо станом на 31.12.2016 року суб'єкт декларування користувався транспортним засобом, він підлягає декларуванню в обов'язковому порядку", – вказує юрист.

Наталія Корчак регулярно послуговується авто марки Volkswagen Bora, яким керує інспектор відділу ресурсного забезпечення адміндепартаменту НАЗК Андрій Некрутенко. Таким чином, він виконує функції водія Корчак, посада якого не передбачена штатною інструкцією. На думку авторів розслідування, оскільки вказане авто перебуває у приватній власності, голова НАЗК також повинна була його задекларувати.

Раніше повідомлялося, що прем'єр-міністр України Володимир Гройсман наполегливо закликав Наталію Корчак скласти свої повноваження

Відео Члени НАЗК подали документ з пропозицією щодо відставки Наталії Корчак

Залиште свій коментар

Вибір редакції