Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Золото стрімко дорожчає, сягнувши показників 2013-го

Тенденція щодо здорожчання вартості буде збережена.

Золото здорожчало до найвищого рівня за останні шість років на тлі зростання напруги на Близькому Сході після вбивства іранського генерала Касема Сулеймані у столиці Іраку.

Ціна піднялась на 2,3% і сягає 1588,13 долара за унцію - це максимум від квітня 2013 року. У Сінгапурі торгували за ціною в 1575,36 доларів за унцію, а ф'ючерси набрали аж 2,5% - 1590,9 доларів.

Крім того, вартість паладію підскочила на 1,2% до 2 073,90 доларів за унцію, що є рекордно високим показником, а срібло та платина також зросли у ціні.

Золото активно дорожчає від початку 2020-го. Цінові показник є найбільшими за майже десятиліття, що, крім геополітичних факторів, зумовлено слабшим доларом, нижчими реальними ставками та наслідками торговельної війни для стримування світового зростання.

Крім того, золото цінують ще й за його найкращий захист, що сприятиме подальшому зростанню вартості, пише агентство Bloomberg. На цьому тлі дорожчають акції золотовидобувних компанії.

Відео Трамп пригрозив ударом по 52 об'єктах в Ірані у разі будь-якої атаки з боку Тегерана

За словами президента США, йдеться про об'єкти, що мають значення для Ірана та його культури. Дональд Трамп нагадав - після вбивства іранського генерала Касема Сулеймані - Тегеран відкрито заявляє про намір атакувати американські цілі та цим загрозам слід покласти край. У відповідь на заяву Трампа іранське МЗС викликало посла Швейцарії, який представляє у країні інтереси США, і висловило йому протест.  

Трамп пригрозив ударом по 52 об'єктах в Ірані у разі будь-якої атаки з боку Тегерана

Залиште свій коментар

Вибір редакції