Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Катихін вперше привіз в Україну власні роботи

Лауреат "Каннських левів" Катіхін відкрив "Дзеркало душі"_3
Роботи Катихіна вражають барвами і розмірами (Фото: VIP.glavred)
Відомий російський художник-ілюстратор Едік Катихін у своїй виставці "Дзеркало душі" показав величезні книги розміром 1х1,5 метра із зображенням мультяшних героїв, інтерактивні інсталяції - кабінки з двома отворами, через які можна спостерігати за дійством, яке розгортається всередині.

Це вперше в Україні відкрилася виставка робіт цього лауреата премії "Каннські леви", тому в галерею "Щербенко Арт Центр" прийшло чимало журналістів, цінителів мистецтва і відомих людей, пише VIPглавред.

Іспанське видання про мистецтво і культуру Lamono magazine охарактеризувало роботи художника як "вибух кольору, бризки якого повертають нас до тих днів, коли гра була епіцентром нашого життя". З ними важко не погодитись, адже мультиплікаційні герої, які зображені в роботах художника переносять глядачів у дитинство, в якому весь час пролітає у іграх.

"Малювання для мене як повітря, якщо я не малюю - я мертвий. Художником я був ще з дитинства. Ілюстрації навчився в інституті. Ілюстраторові потрібно вміти перейматися чужими ідеями. А художник повинен проявити максимально тільки себе",- розмірковує Катихін.

Нагадаємо, що Едик Катихін (1973 р.н.) - учасник понад 25-ти групових міжнародних виставок карикатури та графіки, переможець Міжнародного конкурсу карикатур в Бельгії, володар премії "Каннські леви". Його роботи були відзначені в рамках фестивалів коміксів "комміссія" і опубліковані в безлічі авторитетних видань, таких як Le monde (Франція), Hey! (Франція), DMPP (Франція), Street sketchbook (Англія), Marie Claire (Росія), "Афіша" (Росія) та ін. Роботи Катихіна знаходяться в Московському музеї сучасного мистецтва і в приватних колекціях в Іспанії, Канаді, Англії, Швейцарії , Данії, Німеччині, Ізраїлі та Росії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції