Лесь Подерев'янський поїв ТСН.Особливе кавою і ховав бюстгальтер

Дата публікації
Перегляди
3974
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Лесь Подерев'янський поїв ТСН.Особливе кавою і ховав бюстгальтер

Подерев'янський називає себе насамперед професійним художником / Фото: vkurse.ua

Бюстгалтер над дверима у майстерні - Подерев'янський в усьому Подерев'янський.

Нечастий гість телеефівірів Лесь Подерев'янський запросив камеру ТСН.особливе до свого інтимно-творчого закутку.

Кавоварки принципово тут немає - вариться запашний напій у турках, а на інтим натикаєшся з перших кроків. "Малювання - це процес теж таємний і не для чужих очей", - стверджує Подерев'янський, який називає себе насамперед професійним художником.

Одна з найдорожчих картин тішить нині око американського режисера Вуді Алена, яку купили за 25 тисяч для приміщення Вуді Алена.

На відсутність клієнтів митець не жаліється - тож завершених зразків у майтерні зовсім мало. Йому як художнику не цікаво, хто купить картину.

Є в цій майстерні й художники-табу, наприклад, про Пояркова взагалі не треба згадувати. А от дружина Подерев'янського Марина, з якою митець одружений вже 10 років, тут рідкий гість.

Брутальний та епатажний письменник називає себе романтиком і за модою метр взагалі не стежить. А щоб гарно сіло - вже 30 років практикує Кунг-фу та спортзал: "Треба ж тренуватися сумлінно і бути в формі, а то в двері не влізиш".

Надихають ж Олеся зовсім не стрункі дівчата, каже, що у нього "рубенівські смаки".

Нині Подерев'янський готує нову прем'єру "Сни Василіси Єгоровни" - традиційно з міцним слівцем. Квитки уже практично розпродані.

Подерев'янський стежить і за репетиціями, і як художник-постановщик зобов'язаний ходити на усі вистави. І щоразу, цей високий та зухвалий чолов'яга - перед прем'єрою хвилюється.

ТСН-особливе завітала до майстерні Леся Подерв'янського

ТСН-особливе завітала до майстерні Леся Подерв'янського

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3974
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація