День дежавю: гороскоп на 6 січня

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Час, коли ситуації з минулого будуть програватися в сьогоднішньому житті, а люди, що колись зникли з нього, – з'являтися знову, щоб завершити свою місію. Від втілення у життя нових проєктів потрібно відмовитися – їхня реалізація буде тривалою і не дуже вдалою, але для завершення раніше розпочатих справ і вирішення побутових питань день підходить ідеально.

Овен

Не варто ображатися на близьких людей, навіть якщо вони дозволять собі сказати зайве – швидше за все, вони просто не подумали про те, що їхні слова можуть когось зачепити.

Телець

Не варто повторювати помилки минулого – виникнення ситуації, яка з точністю до найдрібніших деталей вже відбувалася декілька років тому, має утримати від танців на граблях.

Близнюки

Від вечірок і посиденьок з друзями і близькими варто відмовитися – старі образи, які несподівано спливли, можуть призвести до сварки, яка зіпсує "захід".

Рак

Несподіваний прибуток може прийти з найнесподіванішого джерела – комусь виплатять заслужений ще минулого року гонорар, а комусь повернуть старий, забутий борг.

Лев

Критикуючи себе – як, втім, і інших – необхідно дотримуватися почуття міри. Метою зауважень має стати виправлення недоліків, а не зниження рівня самооцінки.

Діва

День можна назвати "перевірковим" для стосунків із близькими – за їхньою поведінкою цього часу можна буде судити про справжню мотивацію їхніх слів і вчинків.

Терези

Розумна частка егоїзму цього дня не зашкодить: проблеми оточення треба відкласти й зайнятися винятково своїми справами – вони зажадають купи часу і уваги.

Скорпіон

Навіть у теплій доброзичливій компанії варто відмовитися від алкоголю – його пари можуть вплинути на поведінку не найкращим чином, наслідком чого стануть зіпсовані стосунки з друзями.

Стрілець

Можливість побачити себе і свої вчинки збоку дається не так часто, але завжди сприяє адекватному сприйняттю себе і, як наслідок, діяльності щодо самовдосконалення.

Козеріг

День сприятливий для занять творчістю, навіть якщо вона є лише хобі, можливе створення не чергового виробу, а справжнього витвору мистецтва.

Водолій

Обставини можуть вимагати швидкої реакції та блискавичного ухвалення рішення – якщо вдасться "зупинитися" і зосередитися на особливостях ситуації, все складеться якнайкраще.

Риби

Небезпека приємних спогадів у тому, що вони знецінюють сьогодення і майбутнє, тому варто віддаватися їм рідше і жити не вчорашнім, а нинішнім днем.

Залиште свій коментар

Вибір редакції