1+1 медіа запустила додаток Ovva для Smart TV

Відеосервіс Ovva.tv запустив безкоштовний додаток Smart TV для Samsung на базі платформи Tizen 2016 и Orsay 2015.

Відтепер, підключивши телевізор до Інтернету та встановивши додаток "Ovva", власники отримають необмежений доступ до кращого телевізійного контенту вітчизняного виробництва в HD-форматі, перегляд якого не порушує авторських прав та можливий у будь-який зручний час без зайвих реєстрацій чи SMS.

Завантажити додаток "Ovva" версії Smart TV власники відповідних моделей пристроїв зможуть, використовуючи "пошук" на головній сторінці.

Разом з тим, під час перегляду улюблених програм та серіалів на "Ovva" з телевізора користувачі отримають увесь доступний функціонал управління відтворенням, а завдяки зручному інтерфейсу навігація по ньому буде простою у користуванні.

"Сучасний digital-ринок формує звички і досвід взаємодії користувача з інформацією. На етапі ініціації проекту Ovva.tv ми чудово розуміли, що присутність будь-якої серйозної тематичної платформи не повинна обмежуватися тільки вебом і десктопом. Щорічно частка та охоплення Smart-телебачення стрімко зростає, тому вже сьогодні ми доступні і в магазинах мобільних додатків, і в SmartTV хабах, щоб у кожного охочого існувала можливість простого доступу до улюбленого контенту. Важливо зазначити, що вся розробка проводилася in-house через R&D, тому на виході ми отримали не тільки готовий продукт, а й підвищили експертизу розробки в таких проектах", − каже Анна Ткаченко, директор діджитал-напрямку та директор по стратегії і розвитку 1+1 медіа.

Команда розробників Ovva.tv додає, що в майбутньому планується розширення присутності на всіх можливих Samsung Smart TV платформах, а також випуск додатків і для інших виробників телевізорів. 

Інструкція зі встановлення Ovva на телевізори Samsung Smart TV на платформах Tizen і Orsay за посиланням.

Нагадаємо, Ovva.tv − онлайн-система відеодистрибуції 1+1 медіа, яку було запущено у березні 2016 року. Вона дає можливість монетизувати відеобібліотеку за рекламною моделлю та забезпечувати захист авторських прав власного і партнерського відеоконтенту.

Залиште свій коментар