Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Apple витратить на новий кампус мільярд доларів

Apple витратить на новий кампус мільярд доларів

Нова будівля компанії буде зведена в американському місті

Компанія Apple вирішила виділити $1 мільярд на створення нового кампусу в Північному Остіні, штат Техас. Про це повідомляє агентство Reuters.

"Apple Inc інвестує 1 мільярд доларів у будівництво другого кампусу в Північному Остіні, штат Техас, і ще 10 мільярдів доларів на нові центри обробки даних протягом наступних п'яти років, оскільки компанія прагне створити 20 тисяч робочих місць у США", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що новий кампус площею в 53 га буде побудований поряд з чинним офісом компанії. За планом, у новому кампусі будуть працювати близько п'яти тисяч осіб з можливістю збільшити їх кількість до 15 тисяч співробітників.

Нагадаємо, раніше виробник чипів Qualcomm домігся в китайському суді попередньої заборони на імпорт і продаж низки старих моделей iPhone компанії Apple за порушення патентів.

Відео Зіркова історія засновника компанії Apple Стіва Джобса

Кажуть, що три яблука змінили світ. Одне з’їла Єва, друге впало на голову Ньютону, а третє вигадав Стів Джобс. Ким був засновник компанії Apple: генієм чи мерзотником? 5 жовтня 2011 року світ його втратив. Але про його неоднозначну особистість сперечаються й досі. Далі - історія успіху Стіва Джобса.

Зіркова історія засновника компанії Apple Стіва Джобса

Залиште свій коментар

Вибір редакції