Біля берегів Японії виловили рідкісну акулу

Великороті акули були відкриті в 1976 році.

Рибалки виловили біля берегів Японії екземпляр рідкісного виду глибоководних акул Megachasma pelagios (великорота акула).

Акула потрапила в сіті приблизно за п'ять кілометрів від порту Овасе. П'ятиметрова тварина важить близько тонни. Великороті акули були відкриті в 1976 році поряд з Гавайськими островами. Вони належать до одного з трьох відомих видів акул, які харчуються планктоном (два інших — китові і гігантські акули) і є безпечними для людини. Ці тварини водяться біля узбережжя Каліфорнії, Японських островів, Філліпін, Індонезії, Сенегалу і поблизу західного узбережжя Австралії.

Великороті акули плавають вдень на глибині приблизно 150 метрів, а в нічний час піднімаються практично до поверхні. З моменту відкриття виду у всьому світі було помічено всього близько 60 тварин. 

У 2009 році рибалки з Філіппінських островів спіймали і з'їли таку акулу. Представникам природоохоронних організацій не вдалося переконати місцевих жителів зберегти цінний зразок для науки.

Нагадаємо, раніше біля берегів Флориди неподалік від пляжів помітили зграю акул, які мігрували. Уздовж берегової лінії пливли десятки тисяч хижаків.

ВідеоЕкстремали-романтики провели ніч із акулами в Паризькому акваріумі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: