Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Експерти назвали найпопулярніші неефективні паролі 2015 року

Сага про "джедаїв" додала нових поганих паролів до списку.

Експерти з'ясували, що найбільш популярними невдалими паролями черговий рік залишаються "123456" и "password".

Однак, до списку поганих і в той же час улюблених паролей юзерів додалися нові та модифіковані варіанти, повідомили експерти компанії SplashData.

До популярних і небезпечних паролей у 2015 році, на новій хвилі любові до "Зоряних воєн", приєдналися "solo", "princess" та "starwars".

Крім того, відповідно до аналізу SplashData, користувачі продовжують використовувати прості за схемою паролі і лише додають до них ще символи.

Раніше популярні паролі "123456" і "qwerty" у 2015 отримали подовжену версію - "1234567890" і "qwertyuiop". Також серед нових паролів виявилися "welcome", "1qaz2wsx", "login" і "passw0rd".

Для створення списку, експерти проаналізували 2 мільйони паролів, які виклали у Мережу хакери. Найпопулярнішими такі паролі є у Північній Америці та у Західній Європі.

"Ми побачили, як багато людей докладають зусиль, щоб убезпечити паролі, додаючи до них додаткові символи, але якщо такі подовжені паролі засновані на простих схемах, то вони піддають вас такому ж значному ризику, як і у випадку розкрадання хакерами ваших персональних даних", - пояснив глава SplashData Морган Слейн.

Вважається, що надійні паролі повинні складатися як мінімум з 12 знаків і включати комбінацію букв у верхньому і нижньому регістрах, цифри та спеціальні символи.

Нагадаємо, що турецькі хакери з групи Börteçine Siber Tim оголосили про злом сайту посольства Росії в Ізраїлі. Електронна сторінка посольства була недоступна, однак, судячи зі збереженої в кеші Google версії сторінки, на ній був розміщений прапор Туреччини і портрет першого президента республіки Мустафи Кемаля Ататюрка.

Залиште свій коментар

Вибір редакції