Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українських військових вперше забезпечуватиме їжею міжнародна компанія

Тендер виграла компанія "METRO Cash & Carry Україна".

У середу, 20 січня, відбувся перший електронний редукціон Міністерства оборони України через систему електронних державних закупівель.

Тендер на забезпечення наборами продуктів та готовими стравами для військових вперше виграла міжнародна компанія "METRO Cash & Carry Україна", обійшовши різні ФОПи (фізична особа-підприємець  - ред.).

Зазначимо, стартова ціна лоту становила 3,24 млн. грн., переможець запропонував 2,15 млн. Компанія-переможець має поставити 700 наборів до 31 березня в Одесу.

Згідно з даними лоту, продуктові набори постачатимуть для особового складу військових частин та військових навчальних закладів Збройних Сил України.

Метро
Скріншот з сайту аукціону.
METRO Cash & Carry - мережа магазинів професійної оптової торгівлі на засадах самообслуговування у Європі , Азії та Африці. Входить до складу METRO Group.

Центри оптової торгівлі METRO та MAKRO пропонують асортимент до 30 000 продовольчих та непродовольчих товарів. Понад 90% продукції, представленої в оптових магазинах METRO, закуповується у національних постачальників та виробників.

Залиште свій коментар

Вибір редакції