Військовим на передовій обіцяють доплачувати три "мінімалки"

Із початку року силовикам у кілька разів збільшили грошове забезпечення.

Військові з першої лінії оборони у зоні АТО щомісяця отримуватимуть доплати у три мінімальні зарплати. Про це заявив військовий комісар Києва полковник Володимира Кидонь, повідомляє прес-служба Міноборони.

"Передбачаються доплати військовослужбовцям, які виконують свої обов'язки у зоні АТО. Військовослужбовцям першої лінії оборони щомісяця доплачуватимуть три мінімальні зарплати. Залишаються також виплати за знищену техніку противника, – сказав представник військкомату.

Кидонь додав, що з початку 2016 року військовослужбовцям за контрактом було у декілька разів збільшено грошове забезпечення. При цьому, він наголосив, що всі охочі укласти з військом контракт повинні пройти профвідбір щодо морального рівня готовності до проходження служби.

"Для військовослужбовців, які уклали контракт, передбачене повноцінне речове та продовольче забезпечення. А у разі переїзду до нового місця служби вони отримають підйомну допомогу у розмірі місячного грошового утримання плюс по 50% на кожного члена сім'ї, – сказав полковник.

Окрім цього, контрактникам надається право безкоштовно користуватися медичним забезпеченням та санаторно-курортним лікуванням, а також іншими пільгами.

Нагадаємо, що раніше президент України Петро Порошенко пообіцяв військовим підвищення зарплат із січня. За словами Порошенка, грошове забезпечення для військових за контрактом зросте у понад два рази і для офіцерів військової ланки - вдвічі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: