Facebook завдав зустрічного удару Yahoo!

Дата публікації
Перегляди
3020
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Facebook завдав зустрічного удару Yahoo!

Facebook доскіпався до головної сторінки Yahoo! / Фото: Архів

Патентна війна поміж двома інтернет-гігантами набирає обертів.

Соціальна мережа Facebook подала зустрічний позов проти компанії Yahoo!, відповівши таким чином на претензії в порушенні патентів.

У позові Yahoo! звинувачується в порушенні ряду патентів, що належать соцмережі. "Порушниками" виявилися головна сторінка сайту Yahoo! і реклама на ньому, технологія CORE, що підбирає новини в залежності від інтересів користувача, а також популярний фотохостинг Flickr, що належить компанії.

"Патентна війна" між двома інтернет-гігантами почалася в кінці лютого 2012 року, коли Yahoo! звинуватила Facebook в порушенні десяти своїх патентів. Через два тижні компанія подала на соцмережу в суд.

Претензії торкалися технології відображення інтернет-реклами, передачі текстових повідомлень, налаштувань персоналізації і коментування в соціальних мережах.

Facebook ці звинувачення відкидає.

Зустрічний позов дозволить соцмережі уникнути великих ліцензійних виплат, яких добивається Yahoo!. Facebook вимагає від суду визнати претензії конкурента неправосильними і заборонити йому звертатися зі схожими позовами в майбутньому.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3020
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація