Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Фахівці встановили, що оновлення iOS не уповільнює роботу iPhone

Кожен раз перед випуском нових моделей смартфона багато з користувачів попередніх версій заявляють про виникнення проблем.

Фінська компанія-розробник програмного забезпечення Futuremark здійснила дослідження, згідно з результатами якого оновлення систем старих моделей iPhone не уповільнює роботу і продуктивність, пише TJournal.

Futuremark порівнювала роботу різних моделей iPhone протягом 18 місяців. Згідно з результатами, ні в iPhone 5S, ні у інших моделях не знижувалася продуктивність графічного (GPU) та центрального (ЦП) процесорів.

Компанія провела дослідження у відповідь на "звіт Гарварду", в якому стверджувалося, що Apple нібито навмисно уповільнювала роботу старих моделей iPhone перед випуском нових. При цьому ЗМІ зазначали, що роботу Гарварду важко назвати звітом - це дослідження провела студентка Гарварду Лара Трукко .Професор Гарварду Сендил Мулланатан послався на це дослідження у матеріалі для The New York Times, описавши його результати як «такі, що вражають». З'ясувалося, що студентка провела експеримент з використанням Google-трендів. Вона зіставила результати видачі за запитом «Повільний iPhone» з датами релізів нових моделей смартфона.

12 вересня компанія Apple на щорічній презентації представила три нових смартфони – iPhone 8, iPhone 8+ та iPhone X.

ВідеоКомпанія Apple презентувала нові телефони та годинник

Залиште свій коментар

Вибір редакції