Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Росії на акціях на підтримку Навального заарештували майже 300 осіб

Марші відбулися в 80 містах.

У різних містах Росії під час акцій на підтримку опозиційного політика Олексія Навального, який зараз перебуває в СІЗО, 7 жовтня було затримано 290 осіб.

Про це повідомляє ОВС-Інфо.

Наймасовішими були затримання в Петербурзі — тут правоохоронці схопили 68 осіб за даними ЗМІ. За даними МВС — 38. Місцеві правоохоронні органи повідомили, що їх затримали за порушення ПДР і практично одразу відпустили.

Фотогалерея У Росії масово затримують активістів, які вийшли на мітинги в день його народження Путіна (7 фото)

У Ярославлі затримано 57 осіб, у Липецьку — 26, в Краснодарі — 21. В інших містах кількість затриманих не перевищувала 11 осіб. У Москві затримали двох осіб. Одного — за роздачу листівок, а другого — «нібито за поширення секретної інформації, за зйомку поліцейського». Затриманого за зйомку відпустили після втручання муніципального депутата.

ВідеоРосіяни відсвяткували день народження Путіна масовими протестами

Акції відбулися у 80 російських містах. Найбільш масовими стали протести в Москві і Санкт-Петербурзі, за даними ЗМІ - 2,5 тисячі, і 5 тисяч осіб відповідно. В інших містах число учасників акцій становило від кількох десятків до двох сотень людей. У Новосибірську, Самарі, Саратові і Челябінську на акції вийшли близько 300 осіб.

Залиште свій коментар

Вибір редакції