Google+ пропонує користувачам створити особистий телеканал

Дата публікації
Перегляди
2530
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Google+ пропонує користувачам створити особистий телеканал

Користувачі Google+ отримають власний телеканал

Після закінчення "прямого ефіру" запис відео з'являється на сторінці в соцмережі і на відеохостингу YouTube.

Соцмережа Google+ відкриє для всіх користувачів функцію Hangouts On Air ("В ефірі"). Вона дозволяє показувати відео, що знімається, необмеженій кількості людей в прямому ефірі.

Сервіс відеоконференцій присутній в Google+ з моменту запуску, проте спочатку в "Відеозустрічі" могли брати участь до десяти чоловік. Hangouts On Air як і раніше обмежує число учасників десятьма, але знімає ліміт на кількість глядачів.

У своєму блозі Google пропонує використовувати Hangouts On Air для трансляції в інтернеті майстер-класів, концертів, "круглих столів" і репортажів з місця подій.

Щоб організувати масову трансляцію свого відео, користувач повинен "зв'язати" акаунт в Google+ з акаунтом в YouTube. Коли "прямий ефір" закінчиться, запис відео з'явиться на сторінці в соцмережі і на відеохостингу.

Функція Hangouts On Air була представлена у вересні 2011 року, але досі була доступна вузькому колу відомих людей. Нею скористалися, зокрема, президент США Барак Обама та will.i.am, лідер американської поп-групи Black Eyed Peas.

Можливість організувати "Відеозустріч" з необмеженим числом глядачів з'явиться у користувачів у 40 країнах, зокрема і в Україні. Google стверджує, що це відбудеться в найближчі тижні.

Соцмережа Google+ почала працювати в червні 2011 року. У квітні 2012 року компанія Google заявила, що число зареєстрованих в ній користувачів перевищило 170 мільйонів.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2530
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація