Google запустила конкурента iTunes

Дата публікації
Перегляди
3424
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Google запустила конкурента iTunes

Google запустила хмарний сервіс Google Play

Хмарний сервіс Google Play надасть доступ до музичного сховища, магазинів книг та музики. Однак українцям доведеться почекати.

Корпорація Google запустила хмарний сервіс Google Play, що дозволяє купувати і зберігати музику, книги, фільми та програми для мобільних пристроїв.

Про це повідомляється в офіційному блозі компанії.

Google Play замінить собою магазин додатків Android Market і дозволить отримувати доступ до файлів як з комп'ютерів, так і зі смартфонів і планшетів на базі Android.

У новий сервіс увійдуть існуючі вже музичне сховище, магазин Google Music і магазин книг Google eBookstore, при цьому придбані і завантажені раніше файли збережуться.

У повну силу Google Play запрацює тільки в США. В Канаді та Великобританії користувачі зможуть купувати фільми, книги і додатки, в Австралії - книги та програми, а в Японії - фільми та програми. В інших країнах будуть доступні тільки програми. Проте в довгострокових планах Google розраховує на розширення списку держав, в яких будуть доступні й інші типи файлів.

Google Play стане прямим конкурентом магазина iTunes, що належить компанії Apple. Відмінність між сервісами полягає в тому, що iTunes націлений на мобільні пристрої на базі операційної системи iOS, такі як iPhone і iPad.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3424
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація