Березовський заявив, що за Ющенка українці перестали бути рабами

Дата публікації
Перегляди
3426
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Березовський заявив, що за Ющенка українці перестали бути рабами

Березовський вважає, що Україні нереально скотитися до авторитаризму / Фото: AFP

В українців, на відміну від росіян, встиг сформуватися вільний менталітет.

Російський олігарх у вигнанні Борис Березовський впевнений, що Україні скотитися до авторитарного режиму нереально.

"В Україні, як не дивно, все відбулося за 5 ющенківських років. Не дивлячись на те, що у мене величезні претензії до нього. І думаю, що не тільки у мене, а й у мільйонів українців. Він справді використав довіру народу тільки на 10%, а 90% просто розбазарив. Але цих 10% вистачило, щоб менталітет українського народу раз і назавжди кардинально змінився", - вважає він.

"Українці, на відміну від росіян, уже не раби. І ніхто з цим нічого зробити не зможе. Ні Янукович, ні хто інший", - сказав Березовський.

При цьому він зауважив, що змінився і президент Віктор Янукович за ці роки: "Янукович зразка 2011-2012 років - це зовсім не Янукович зразка 2004 року".

"Він вимушений зважати на новий вільний менталітет українців. Це те, що скоро станеться в Росії. Але поки що не сталося", - зазначив олігарх.

Березовський також впевнений, що Юлія Тимошенко стане наступним президентом України.

"Я вже говорив, що Тимошенко - наступний президент України. Вона вийде із в'язниці і стане політичним лідером. І Янукович це добре розуміє", - сказав Березовський, відповідаючи на запитання, яким він бачить політичне майбутнє Тимошенко.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3426
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація