Бютівець розповів, як Тимошенко годинами стоїть у черзі до туалету

Дата публікації
Перегляди
4883
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Бютівець розповів, як Тимошенко годинами стоїть у черзі до туалету

"Батьківщина" не розробляла спецоперацію з переведення Тимошенко до Києва

Бондаренко запропонував артистам 95 кварталу самим опинитися на місці екс-прем'єрки.

Фракція "БЮТ-"Батьківщина" не розробляла спецоперацію по переведенню своєї лідерки Юлії Тимошенко з харківської Качанівської колонії до Києва.

Про це Gazeta.ua повідомив нардеп-"бютівець" Володимир Бондаренко.

"Пенітенціарна система, яка є у нас, не передбачає реалізацію таємних сценаріїв. Особливо, коли це стосується такої публічної людини як Юлія Тимошенко. Ми вважаємо, що свідоме переведення її в Харків, яке відбулося дуже оперативно, було спеціально зроблено, щоб усунути її від політичного життя. Вона може бути переведена до Києва, якщо у Харкові не буде відповідних фахівців. Інших мотивів не може бути. Ніхто ні від кого не збирається тікати", - сказав "бютівець".

За його словами, арешт Тимошенко — несправедливий і політичний.

"Влада тільки такими цинічними методами зараз може боротися з опозицією. А чутки про таємні операції запускають люди, які хочуть нівелювати всю гостроту ситуації. Я коли дивлюся розважальні шоу, типу "95 кварталу", де жартують із Тимошенко — то нехай самі попробують опинитися на місці жінки, яка опиняється в такій ситуації. То показують біде з її колонії. Я його бачив. Так на одне біде Тимошенко претендентів — одна палата 16 людей, друга — 14 людей, дві по 8 і дві по чотири. І всі на одне оте біде і на один унітаз. Стоять у черзі з пів на п'яту ранку", - зауважив Бондаренко.

Нагадаємо, сьогодні в ЗМІ з'явилася інформація, що БЮТ розробляє таємний сценарій переведення Юлії Тимошенко із Харкова до Києва, аби вона керувала своєю політичною силою зі столичної лікарні.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4883
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація