Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Google збирається вкласти мільярд доларів у виробника космічних апаратів

У випадку, якщо угода відбудеться, вартість всієї SpaceX буде оцінена в $ 10 млрд.

Компанія Google готується придбати частку у приватного виробника космічних апаратів SpaceX на 1 млрд доларів. У випадку, якщо угода відбудеться, вартість всієї SpaceX буде оцінена в $ 10 млрд.

Видання The Wall Street Journal пов'язує повідомлення про можливі інвестиції Google у виробника космічних апаратів з планами власника SpaceX Елона Маска запустити мережу супутників для роздачі інтернету по всьому світу.

Як зазначає видання, якщо угода відбудеться, вона стане черговою спробою компанії використовувати надсучасні технології для виходу в інтернет у важкодоступних районах разом з дронами на сонячних батареях і зондами.

"Збільшивши доступність інтернету, Google зможе збільшити число людей, які будуть користуватися сервісами компанії" , - йдеться в статті. Водночас, представники SpaceX і Google чутки про угоду поки не коментують.

Як раніше стало відомо, SpaceX планує запустити мережу з 4000 мікросупутників для покриття всієї території планети швидким і дешевим доступом до інтернету.

Загальні інвестиції в проект Елон Маск оцінив $ 10 млрд. Перші відомості про проект з'явилися восени 2014 року, в січні 2015 року Маск підтвердив, що SpaceX працює над цим проектом.

Залиште свій коментар

=

Вибір редакції