Хакери вкрали десятки мільйонів логінів та паролів Mail.ru

Базу вкрадених даних хотіли продати за менше ніж 1 долар.

Хакери зламали і вкрали сотні мільйонів логінів і паролів популярних поштових сервісів, більшість з яких належать користувачам Mail.ru. Також в базі вкрадених акаунтів є дані користувачів Gmail, Yahoo і Microsoft, а також німецьких і китайських поштових сервісів.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на експерта з кібербезпеки, засновника компанії Hold Security Алекса Холдена.

В базі вказані 272,3 мільйона логінів і паролів. Це одна з найбільших баз украдених даних від часів кібератаки на американські банки і магазини, що сталася два роки тому.

Базу виявили співробітники Hold Security, які вийшли на хакера з Росії, який вихвалявся на інтернет-форумі, що готовий продати 1,17 мільярда записів вкрадених облікових даних за 50 рублів (менше 1 долара). Співробітники Hold Security перевірили базу і видалили дублікати, в результаті нарахувавши 57 мільйонів облікових даних користувачів Mail.ru.

У найбільш популярному поштовому сервісі Рунету заявили, що дослідження випадкової вибірки даних з бази показало, що паролі не підходять до активних живих акаунтів. На думку компанії, її "скомпілювали з фрагментів різних баз, де юзери використовували в якості логіна свою електронну пошту", передає Дождь.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: