Instagram зробив вагомий крок до приховування лічильника лайків

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Тестування цієї функції тепер поширене на весь світ.

Соціальна мережа Instagram поширила на весь світ тестування функції приховування лічильника лайків під чужими фотографіями. Відповідне повідомлення зробила пресслужба фото сервісу.

В Instagram пояснили, що попереднє тестування в 7 обраних країнах було успішним, тому випробування поширять на інші території – де тільки юзери захочуть узяти в ньому участь. Метою новації є зосередження уваги користувачів на фотографіях і відео, котрі публікуються, а не гонитві за кількістю лайків під ними.

Фотогалерея Собако-капуста і печиво-платівка. Фотограф поєднує речі у дивакуваті фото у Instagram (18 фото)

При цьому в сервісі розуміють важливість і цінність інформації про лайки для частини користувачів, зокрема це стосується комерційного використання Instagram. Для цієї категорії юзерів шукатимуть можливості відображення потрібної їм статистики.

Як повідомлялося, соціальна мережа Instagram розглядає варіант відмови від демонстрації кількості зібраних лайків під оприлюдненими зображеннями. 

Відео Опір кібербулінгу чи допит: у столичній школі виник Instagram-скандал

Дітям улаштували допит із поліцією через уподобайки в Instagram. Так, принаймні, стверджують батьки. Адміністрація навчального закладу, натомість, переконує – це був адекватний опір кібербулінгу, який діти чинять проти вчителів.  

Опір кібербулінгу чи допит: у столичній школі виник Instagram-скандал

Залиште свій коментар

Вибір редакції