Microsoft анонсував дати виходу нових оновлень Windows 10. Що зміниться

Microsoft анонсував дати виходу нових оновлень Windows 10. Що зміниться

Microsoft, Windows / Фото: Associated Press

Найбільш "свіжу" версію оновлення до Windows 10 планують випустити в першій половині 2020 році, а наступну вже цієї весни.

Компанія Microsoft завершує своє велике оновлення Windows 10, повідомляє TheVerge. Втім, перш ніж випустити варіант оновлення Windows 10 з кодовою назвою 20H1, Microsoft має завершити тестування попередньої версії оновлення 19H2, до якої розробник ще не ставав. Натомість Windows 10 збірки 18836 була випущена для тестерів, передбачених для майбутніх версій Windows.

Оновлення 19H2 Microsoft почнуть тестувати навесні. У березні програмне забезпечення пройде фінальне тестування з метою стати доступнішим для машин, що вже існують. Завершити роботу над цією версією планують у квітні. Це оновлення навесні 2019 року буде включати нову світлу тему, підтримку Kaomoji, відділення Cortana для пошуку Windows і нову вбудовану програму Office.

Зазвичай компанія випускає два оновлення на рік і тестує їх з представниками громадськості. Керівник Microsoft Windows Insider Дона Саркар стверджує, що для оновлення, яке має з'явитись у першій половині 2020 року, потрібно додаткове тестування.

"Деякі речі, над якими ми працюємо в 20H1, вимагають більше часу", - стверджує Дона Саркар.

Зазначимо, що два попередні оновлення, які мали суттєві програмні зміни, відбулися вже традиційно у квітні та жовтні 2018 року. 30 квітня 2018 року вийшла версія програмного забезпечення 1803, у якій розробник плідно попрацював над функцією "Хронологія" для перегляду дій за останній місяць, організацією контактів у додатку "Люди", обміном даних між розшарованими поблизу пристроями, системою діагностики програмного забезпечення, шрифтами, мовними пакетами, масштабування додатків та підтриманням HDR-відео на відповідних пристроях.

А вже на початку жовтня минулого року у версії оновлення 1809 компанія додатково розширила синхронізацію комп'ютера зі смартфоном, додала "Хмарний" буфер обміну та віртуальну клавіатуру SwiftKey та можливість закріплення папок і ярликів у меню "Пуск", впровадила налаштування автовідтворення медіаконтенту, розробила інформативнішу ігрову панель та вдосконалила обробку знімків екрану.

Повʼязані теми:

Наступна публікація