Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Марсі вперше зафіксували сліди озону

На Марсі вперше зафіксували сліди озону

На червоній планеті також знайшли вуглець.

Космічний орбітальний апарат вперше виявив в атмосфері Марсу сліди раніше небаченого озону та вуглекислого газу. Вчені сподіваються, що це допоможе визначити точний склад марсіанської атмосфери.

Про це йдеться у пресрелізі відомства.

"Космічний газовий орбітальний апарат від ESA зафіксував на Марсі сигнатури нового газу", - йдеться у пресрелізі.

У відомстві додали, що на червоній планеті були виявлені ніколи ще не бачені сліди озону й діоксиду вуглецю.

ESA пояснює, що ці нові секрети про марсіанську атмосферу дадуть можливість більш точно визначити, чи є на планеті Марс метан, тип газу, який пов'язаний з біологічною або геологічною активністю на планеті.

Більша частина метану на Землі виробляється від життєдіяльності худоби та людей. Виявлення метану на інших планетах є надзвичайно захопливим. Особливо це стосується того, що газ, як відомо, руйнується приблизно за 400 років, що означає, що будь-який присутній метан повинен бути вироблений або виділений у відносно недавньому минулому.

Нагадаємо, 30 липня  о 14-50 за київським часом з мису Канаверал в штаті Флорида злетить ракета "Атлас-5" з новим марсоходом "Пьорсевіренс" або "Наполегливість", який має долетіти до Червоної планети у лютому наступного року.

Відео Вчені NASA планують політати над Марсом на власному міні-гелікоптері

Вчені NASA планують політати над Марсом на власному міні-гелікоптері. Мета подорожі: усіма можливими способами продовжити дослідження невідомого Марса, а можливо й відшукати сліди позаземних цивілізацій. Принаймні, завдяки такому літальному роботу науковці сподіваються дослідити важкодоступні частини планети. Повні випуски дивіться на 1+1 video

Вчені NASA планують політати над Марсом на власному міні-гелікоптері

Залиште свій коментар

Вибір редакції