NASA оголосило про набір до школи астронавтів

Дата публікації
Перегляди
1570
Поділитись:
WhatsApp
Viber
NASA оголосило про набір до школи астронавтів

NASA планує приймати заяви до 27 січня 2012 року

Кандидати мають володіти вищою освітою за інженерними, математичними або науковими дисциплінами і мають трирічний досвід роботи за фахом. Перевага при відборі надаватиметься, як і раніше, тим, хто має досвід пілотування літака.

"Ви мріяли полетіти в космос? Зараз у вас є шанс. З сьогоднішнього дня охочі зможуть заповнити заяву через сайт держпослуг USAJobs.gov. Ті, хто це зробить, стануть першими астронавтами, які вирцшать у дальній космос на космічних кораблях нового покоління", - сказано в оголошенні, розміщеному на сайті американського космічного відомства.

Кандидати мають володіти вищою освітою за інженерними, математичними або науковими дисциплінами і маютьтрирічний досвід роботи за фахом. Перевага при відборі надаватиметься, як і раніше, тим, хто має досвід пілотування літака

NASA планує приймати заяви до 27 січня 2012 року. Після серії співбесід з добровольцями і тестів агентство оголосить остаточний список тих, хто вступив у школу. Очікується, що це відбудеться в 2013 році, а до перших тренувань майбутні астронавти візьмуться влітку того ж року.

Нагадаємо, у вересні комісія Національного дослідницького ради - державного органу, який консультує американський уряд з питань космосу і науки, прийшла до висновку, що NASA зазнає гострого дефіциту астронавтів.

Читайте також:

NASA опублікувало унікальні кадри Землі з космоса (відео)

NASA нарахувало понад мільярд позаземних цивілізацій

NASA оприлюднило найточнішу топографічну карту Землі

NASA назвали дату реального апокаліпсису на Землі

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Космічна Одіссея
Дата публікації
Перегляди
1570
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація